Spotkanie nadbrygadiera Krzysztofa Hejduka z kadetami Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu.

W dniu 9.10.2023 roku w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu, po zakończeniu uroczystości ślubowania słuchaczy kształcenia dziennego w zawodzie technik pożarnictwa, turnusu XXXIII Państwowej Straży Pożarnej odbyło się spotkanie nadbrygadiera Krzysztofa Hejduka z kadetami, którzy w tym dniu złożyli uroczyste ślubowanie. W trakcie spotkania kadeci usłyszeli wiele miłych słów pod swoim adresem w zawiązku z faktem wyboru strażackiej drogi i podjęcia nauki w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. Nadbrygadier Krzysztof Hejduk zachęcał kadetów do pogłębiania wiedzy w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa i szeregu różnych specjalizacji ratownictwa wykorzystując do tego celu doświadczenie kadry dydaktycznej oraz zaplecze sprzętowe szkoły, podczas niespełna dwuletniego okresu pobierania nauki w poznańskiej szkole. W spotkaniu udział wziął również Komendant Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu, st. bryg. Maciej Zdęga.

Opracowanie i zdjęcia: bryg. Rafał Wypych, SA PSP Poznań.