Spotkanie przedświąteczne w SA PSP w Poznaniu.

W dniu 14.04.2022 roku, w SA PSP w Poznaniu odbyło się spotkanie przedświąteczne dla kadry Szkoły, pracowników cywilnych oraz przedstawicieli kompanii kadetów. W spotkaniu udział wziął Komendant szkoły st. bryg. Maciej Zdęga wraz ze swoimi zastępcami st.bryg. Mariuszem Hulewiczem oraz st.bryg. Wiesławem Pokorskim. W spotkaniu udział wzięli również zaproszeni goście, wśród których mając na uwadze charakter zbliżających się Świąt Wielkanocnych nie mogło zabraknąć kapelana strażaków, księdza prałata Stanisława Wojtaszka oraz proboszcza parafii pw. Świętej Trójcy, księdza Marka Matyby. W spotkaniu udział wziął również były zastępca komendanta szkoły st.bryg. w st. spocz. Stanisław Sowa. Spotkanie było okazją do złożenia sobie życzeń świątecznych, które w uroczystym tonie przekazał ksiądz prałat, dając wyrazy uznania i szacunku dla całej społeczności strażackiej za trud i poświęcenie wkładane w wypełnianie codziennych obowiązków służbowych.

Opracowanie: bryg. Przemysław Berus,
Zdjęcia: mł.asp. Piotr Janiuk.