Spotkanie wigilijne w SA PSP w Poznaniu.

W dniu 22.12.2022 roku, w SA PSP w Poznaniu odbyło się spotkanie Wigilijne. Organizatorem spotkania był Komendant Szkoły, st. bryg. Maciej Zdęga wraz ze swoimi Zastępcami, st. bryg. Mariuszem Hulewiczem oraz st. bryg. Wiesławem Pokorskim. Mając na uwadze charakter spotkania nie mogło na  nim zabraknąć duszpasterzy związanych ze środowiskiem pożarniczym oraz bezpośrednio z SA PSP w Poznaniu w osobach Kapelana Wielkopolskich Strażaków ks. Mateusza Droba oraz księdza prałata Stanisława Wojtaszka  z parafii pw. "Świętej Trójcy" na poznańskim Dębcu. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele kadry oraz pracownicy cywilni Szkoły. Wspólne odśpiewanie kolędy oraz składanie sobie życzeń przy akompaniamencie zespołu muzycznego utworzonego przez słuchaczy DSA było namiastką zbliżających się świąt oraz możliwością troszkę spokojniejszego spędzenia ze sobą kilku chwil  w tym jakże ważnym dla wszystkich czasie.

Opracowanie bryg. Przemysław Berus,
Zdjęcia: bryg. Przemysław Berus, asp. Michał Melerowicz.