Strażackie odwiedziny w szkołach i przedszkolach

- Zbliżające się święta Bożego Narodzenia są doskonałym czasem, w którym funkcjonariusze systemu zmianowego Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu mogli odwiedzić wybrane szkoły i przedszkola znajdujące się w zabezpieczanym przez szkolną Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą rejonie operacyjnym.

Celem wizyty strażaków było przekazanie kalendarzy Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej dyrekcji placówek oraz złożenie na ich ręce życzeń.

"Niech przy żywicznym zapachu strojnej choinki upłyną piękne chwile polskiej Wigilii, z wspólnie śpiewaną kolędą, z upragnionym gościem przy stole. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku 2019 wszelkiej pomyślności w imieniu funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu życzą Komendant st. bryg. Jan Kołdej z zastępcami bryg. Tomaszem Wiśniewskim i st. bryg. Wiesławem Pokorskim."

Opracowanie: sekc. Krzysztof Fellman - SA PSP w Poznaniu
Zdjęcia: sekc. Krzysztof Fellman, str. Patrycja Suska - SA PSP w Poznaniu