Targi Edukacyjne Poznań.

W dniach 08-10 marca 2024 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się XXVIII edycja Targów Edukacyjnych. Przez trzy dni prezentowana była oferta szkół publicznych i niepublicznych na każdym poziomie nauczania, w tym uczelni wyższych oraz centrów edukacyjnych.
Szkoła Aspirantów PSP w Poznaniu wspólnie z Komendą Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu wystawiła stoisko promocyjno-edukacyjne, które jak co roku cieszyło się dużym zainteresowaniem. W ofercie stoiska oprócz nauki bezpiecznych zachowań w sytuacjach zagrożenia można było  pozyskać szereg informacji na temat zasad naboru do służby w Państwowej Straży Pożarnej co spotkało się ze sporym zainteresowaniem wśród odwiedzających.

Opracowanie: st. kpt. Emilia Pałubicka-Florczak, bryg. Przemysław Berus,
Zdjęcia: st.kpt. Emilia Pałubicka-Florczak.