Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta 14. WOG

3. marca 2017 r. w hali sportowej 14. Wojskowego Oddziału Gospodarczego odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta 14. Wojskowego Oddziału Gospodarczego z okazji 72. Rocznicy Wyzwolenia Poznania. W 4. edycji zawodów sportowych upamiętniających to ważne dla naszego miasta historyczne wydarzenie, udział wzięło 6 drużyn reprezentujących służby mundurowe:

·     14. Wojskowy Oddział Gospodarczy,

·     2. Skrzydło Lotnictwa Taktycznego,

·     Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych,

·     Komenda Miejska Policji w Poznaniu,

·     Placówka Straży Granicznej,

·     Szkoła Aspirantów PSP w Poznaniu.

Naszą Szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Stasiak Robert, Sekura Paweł, Trybuła Tomasz, Łagutoczkin Grzegorz, Dziągwa Radosław, Piasecki Damian, Dzierżewski Robert, Jaworski Mateusz, Cybula Mateusz, Majewski Robert, Ważny Kamil oraz Witkowski Patryk. W wyniku emocjonujących rozgrywek, zwycięzcą 4. edycji turnieju została reprezentacja Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu, która w finałowym meczu pokonała 2:0 drużynę KMP w Poznaniu.

Wręczenia pucharu zwycięskiej drużynie dokonał komendant 14. WOG podpułkownik Marek Pawłowski.

Zdjęciakpt. Maciej Betka – 14. Wojskowy Oddział Gospodarczy

kdt Cybula Mateusz – SA PSP w Poznaniu