Turniej Piłki Siatkowej

Aktywność sportowa na wielu płaszczyznach jest nieodłącznym elementem edukacji w naszej Szkole. Efekty trudu i potu wylanego na treningach drużyna siatkarska mogła sprawdzić podczas Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. W szranki rywalizacji na parkiecie stanęły cztery drużyny reprezentujące:
- Komendę Wojewódzką PSP w Poznaniu,
- Centralną Szkołę PSP w Częstochowie,
- Szkołę Aspirantów PSP w Krakowie,
- Szkołę Aspirantów PSP w Poznaniu.
Rozgrywki prowadzone były systemem "każdy z każdym" do dwóch wygranych setów. W wyniku bardzo emocjonujących rozgrywek zwycięzcą turnieju została reprezentacja Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie. Warto podkreślić, że rozgrywki te były doskonałym sprawdzianem przed XXXVII Mistrzostwami Polski Strażaków w Piłce Siatkowej, które w dniach 17 - 19 marca zostaną rozegrane w Częstochowie. Wszystkim drużynom gratulujemy zaangażowania i sportowej postawy a zwycięzcom sukcesu.

Opracował: st. kpt. Paweł Sekura, SA PSP Poznań
Zdjęcia: ogn. Piotr Janiuk, SA PSP Poznań