Uroczysta promocja absolwentów Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie.

2 lipca 2022 r. odbyła się promocja absolwentów dziennego i zaocznego studium Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie. W uroczystym apelu na placu przy Centrum Jana Pawła II w Krakowie oraz w mszy świętej odprawionej w Sanktuarium św. Jana Pawła II, wspólnie z absolwentami i ich rodzinami oraz kadrą Szkoły, udział wziął zastępca komendanta głównego PSP nadbryg. Arkadiusz Przybyła.

Absolwentami zostało 89 słuchaczy Turnusu XXX Kształcenia Dziennego SA PSP w Krakowie oraz 333 (w tym 15 spoza struktur Państwowej Straży Pożarnej) Turnusu XXXVIII i XXXIX Kwalifikacyjnego Kursu Zawodowego.
Z ramienia kierownictwa SA PSP w Poznaniu udział w uroczystościach wziął Komendant Szkoły, st. bryg. Maciej Zdęga.

Pełny tekst artykułu dostępny jest na stronie KG PSP lub po kliknięciu w link https://www.gov.pl/web/kgpsp/uroczysta-promocja-absolwentow-szkoly-aspirantow-psp-w-krakowie

Opracowanie: bryg. Przemysław Berus na podstawie informacji zawartych na stronie KG PSP.