Uroczysty apel

10 listopada 2021 r. w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu odbył się uroczysty apel z okazji  nadania wyższych stopni służbowych. Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Rozkazem Personalnym Nr 1190/kadr/21 oraz 1192/kadr/21 z dnia 29 października 2021 r. nadał niżej wymienionym strażakom z dniem 11 listopada 2021 r. awans na wyższy stopień służbowy:
Stopień brygadiera:
  • mł. bryg. MIĘDZYBRODZKI Mariusz
Stopień młodszego brygadiera:
  • st. kpt. KUKUŁA Marcin
Stopień kapitana:
  • mł. kpt. LICHTAŃSKI Sebastian

Komendant Szkoły st. bryg. mgr inż. Maciej Zdęga  Rozkazem Personalnym Nr 29/2021 z dnia 03 listopada 2021 r. nadał niżej wymienionym strażakom w służbie kandydackiej z dniem 1 grudnia 2021 r. awans na wyższy stopień służbowy:

Stopień sekcyjnego:
  • st. str. kdt DANIEL Przemysław
  • st. str. kdt SAWINA Łukasz
  • st. str. kdt KRYGIER Kamil
  • st. str. kdt ORDA Jakub

Wręczenia aktów mianowania dokonał Komendant Szkoły st. bryg. Maciej Zdęga w asyście swoich zastępców Komendanta st. bryg. Mariusza Hulewicza oraz st. bryg. Wiesława Pokorskiego.
Awansowanym składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów w służbie.

Opracowała: st. kpt. Renata Dokurno-Banasiak, SA PSP Poznań
Zdjęcia: mł. bryg. Łukasz Kwas, SA PSP Poznań