Uroczysty apel- awanse kadetów

W dniu 1 października 2021 roku odbył się uroczysty apel z okazji nadania wyższych stopni służbowych dla strażaków w służbie kandydackiej wyróżniających się w nauce i służbie. Za osiągnięcie bardzo dobrych wyników w nauce i służbie Komendant Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu st. bryg Maciej Zdęga nagrodził kadetów II rocznika wyższymi stopniami służbowymi oraz odznaką Wzorowy Kadet Pożarnictwa.
Za  uzyskanie w semestrze II  średniej ocen 4,63 Rozkazem numer 25/2021 z dnia 21 września 2021 r. Komendant Szkoły Aspirantów PSP w  Poznaniu nadał  Srebrną Odznakę Wzorowy Kadet Pożarnictwa dla strażaka w służbie kandydackiej kdt. Dawida Kuderczaka.
Awanse na kolejne wyższe stopnie służbowe, za  uzyskanie w semestrze II  bardzo dobrych wyników w nauce i służbie, wręczyli Zastępcy Komendanta  Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu st. bryg. Mariusz Hulewicz i st. bryg. Wiesław Pokorski.
  Zgodnie z Rozkazem 24/2021 z dnia 21 września 2021 r. wyższe stopnie służbowe otrzymali :

sekcyjnego
- str. kdt. DĄBROWSKI Maciej
- str. kdt. ORDA Jakub
- str. kdt. WYDUBA Łukasz

Wszystkim awansowanym i nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w służbie.

Opracowanie: st. bryg. Tomasz Nowicki- SAPSP Poznań
Zdjęcia: mł. asp. Piotr Janiuk- SAPSP Poznań