Wicemistrz Europy w Biegu Ulicznym Strażaków

W dniu 29 sierpnia 2015 r. we włoskiej miejscowości Feltre - Belluno odbyły się 15. Mistrzostwa Strażaków w Biegu Ulicznym na dystansie 10 km. W zawodach udział wzięła reprezentacja polskich strażaków, wśród których wystąpił słuchacz naszej Szkoły - str. kdt Bartłomiej Przedwojewski. W wyniku zaciętej rywalizacji, nasza narodowa reprezentacja zajęła 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej, natomiast nasz wychowanek zdobył tytuł wicemistrza Europy strażaków w biegach ulicznych zajmując znakomitą drugą pozycję w klasyfikacji indywidualnej. W chwili obecnej kadet Przedwojewski łącząc naukę w Szkole ze swoja sportową pasją, przygotowuje się do mistrzostw świata, które odbędą się we wrześniu br. w Anglii.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

TT