WKRĘCENI W POMAGANIE

W dniach 15-20 grudnia 2021 roku w naszej Szkole odbyła się akcja charytatywna dla Zuzi - dziewczynki chorej na SMA. Akcja została zorganizowana przez poznańską firmę TRIGAR autoryzowanego partnera urządzeń marek Garmin oraz Tacx. Zadanie polegało na przejechaniu na rowerze dystansu min. 10 km, następnie swoje osiągnięcie należało udokumentować robiąc zdjęcie licznika lub zrzut ekranu aplikacji treningowej i udostępnić pod postem na facebooku organizatora. Za każdą udokumentowaną aktywność firma wpłacała na rzecz Zuzi równowartość 10zł. W naszej Szkole do akcji włączyło się 20 osób z kadry Szkoły oraz 112 kadetów reprezentujących pierwszy i drugi rocznik. Wspólnymi siłami udało nam się "wykręcić" 1320 km, co daje równowartość 1320 zł.

Dodatkowo zamieszczamy link do profilu zbiórki i zachęcamy wszystkich do wsparcia Zuzi w jej walce z chorobą.

Opracował: st. kpt. Paweł Sekura SA PSP Poznań
Zdjęcia: sekc. kdt Łukasz Rutkowski SA PSP Poznań