Wyróżnienia i nagrody dla funkcjonariuszy SA PSP w Poznaniu.

W dniu 13.12.2022r., w SA PSP w Poznaniu miało miejsce uroczyste wręczenie dyplomów Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej dla dwóch funkcjonariuszy Szkoły w uznaniu za profesjonalizm w realizacji powierzanych zadań służbowych. Ponadto podczas spotkania miało miejsce również wręczenie nagród, a także wyróżnień przyznawanych przez Komendanta Szkoły dla funkcjonariuszy wyróżniających się zaangażowaniem w realizację powierzanych zadań, a także reprezentujących SA PSP w Poznaniu podczas różnego rodzaju uroczystości i wydarzeń edukacyjno-sportowych. Wyróżnienia wręczył osobiście Komendant Szkoły, st. bryg. Maciej Zdęga wraz z Zastępcami, st. bryg. Mariuszem Hulewiczem oraz st. bryg. Wiesławem Pokorskim.

Opracowanie: bryg. Przemysław Berus,
Zdjęcia: Agnieszka Chmiel.