WYRÓŻNIENIE

6 lipca 2021 roku Komendant Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu st. bryg. Maciej Zdęga odebrał z rąk przedstawicieli NSZZ Solidarność Pożarnictwa Wielkopolski medal "Gwiazda Krzyża Strażackiego Wielkopolski".
To szczególne odznaczenie wręczył członek Prezydium Regionalnej Sekcji NSZZ "Solidarność" Pożarnictwa Wielkopolski Paweł Plewa wraz z zastępcą  przewodniczącego Organizacji Oddziałowej NSZZ "Solidarność" Pożarnictwa Wielkopolski przy Komendzie Miejskiej PSP w Lesznie Szymonem Sierackim.
Ponadto medal "Gwiazda Krzyża Strażackiego Wielkopolski" otrzymał st. kpt. Marcin Żuchowski Przewodniczący Organizacji Oddziałowej NSZZ "Solidarność" Pożarnictwa Wielkopolski przy Szkole Aspirantów PSP w Poznaniu.

Serdecznie gratulujemy!

Opracowanie i zdjęcia: mł. bryg. Rafał Wypych, SA PSP Poznań