Wyróżnienie dla kadeta SA PSP w Poznaniu.

W dniu 24 marca 2022 roku Komendant Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w  Poznaniu st.bryg. Maciej Zdęga nagrodził kadeta Marka Naruszewicza listem pochwalnym za wzorową postawę obywatelską, jaką wykazał się w dniu 21 marca 2022 roku kiedy to pełniąc służbę podoficera biura przepustek udzielił pomocy osobie w stanie zagrożenia zdrowia i życia. Czyn ten pokazał, że kadet Marek Naruszewicz potrafi praktycznie wykorzystać wiedzę zdobytą podczas nauki w Szkole. Jego pomoc przyniosła wymierne efekty w postaci powrotu do zdrowia osoby poszkodowanej i spotkała się z wyrazami wdzięczności jego najbliższych.
Postawa kadeta Marka Naruszewicza jest godna podkreślenia i naśladowania. Życzymy dalszych sukcesów w nauce i  służbie.

Opracowanie: st.bryg. Tomasz Nowicki
Zdjęcia: st.bryg. Mariusz Hulewicz.