Zakończenie służby przez bryg. Tomasza Daszkiewicza w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu.

29 kwietnia 2024 roku w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu, w godzinach porannych odbył się apel, podczas którego nastąpiło symboliczne pożegnanie bryg. Tomasza Daszkiewicza. Był to przedostatni dzień służby funkcjonariusza naszej Szkoły, który z dniem 1 maja 2024 roku przechodzi do dalszego pełnienia służby w innej jednostce organizacyjnej Państwowej Straży Pożarnej. Komendant Szkoły st. bryg. mgr inż. Andrzej Zajączkowski, dziękując w imieniu swoim, swoich zastępców, a także kadry oraz słuchaczy Szkoły bryg. Tomaszowi Daszkiewiczowi, za wszystkie lata służby na rzecz Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu, wspomniał przede wszystkim o profesjonalizmie i dużym zaangażowaniu funkcjonariusza na rzecz rozwoju Szkoły. Komendant złożył życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności na nowym stanowisku pracy, które będzie zapewne szansą do dalszego rozwoju na ścieżce życia zawodowego.

Opracowanie:  bryg. Rafał Wypych,
Zdęcia: asp. Piotr Janiuk, SA PSP Poznań.