ZAKOŃCZYŁ SIĘ KURS XLIX SZKOLENIA UZUPEŁNIAJĄCEGO STRAŻAKA JEDNOSTKI OCHRONY PPOŻ.

Dziś zakończył się kolejny kurs Szkolenia Strażaka Jednostki Ochrony Przeciwpożarowej. Szkolenie rozpoczęło się 7 stycznia br. i brało w nim udział 25 strażaków z województw: wielkopolskiego, mazowieckiego, łódzkiego, dolnośląskiego, śląskiego. Trzymiesięczna nauka zakończyła się egzaminami teoretycznym i praktycznym, które zaliczyli wszyscy elewi. Najwyższą średnią tj. 4,45 uzyskali: st. str. Jakub Cichomski i st.s tr. Michał Felcenloben. W dniu dzisiejszym, Zastępca Komendanta Szkoły mł. bryg. mgr Dariusz Markiewicz pogratulował wszystkim uczestnikom pozytywnie zdanych egzaminów i wręczył świadectwa. Na zakończenie uroczystości złożył życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy wszystkim uczestniczącym w uroczystości i ich rodzinom.

PN

Zdjęcie grupowe znajdziesz TUTAJ