Zakończył się kurs nurkowy

W dniach 26 – 30 maja br w miejscowości Kosewo nad jeziorem powidzkim 15 kadetów naszej szkoły uczestniczyło w kursie płetwonurków organizowanym w ramach projektu unijnego pod nazwą: "Edukacja dla bezpieczeństwa", realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Działanie 9.2., Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
W wyniku ciężkiej pracy podczas zajęć kadeci zdobyli podstawowe uprawnienia płetwonurka P1, a także:
- uprawnienia do nurkowania w skafandrach suchych,
- uprawnienia do nurkowania w warunkach nocnych,
- przeszkolenie do nurkowania w maskach pełnotwarzowych.

W dniu 26 czerwca br podczas apelu uczestnicy kursu otrzymali z rąk Komendanta SA PSP oraz przedstawicielki organizatora pani Beaty Janickiej patenty nurkowe.
TN/PN